שאיפה לשלמות

אנו לא נפסיק עד שהלקוח יהיה מרוצה במאה אחוז.

ערכים גבוהים

ההצלחה שלנו היא לא רק אודות איכות העבודה שלנו;
היא גם הדרך שבה אנו מתייחסים אל הלקוחות שלנו.

להקשיב, לתכנן, לבצע

נריה רוזנר

עבודת צוות

אנחנו מאוחדים איתך בגישה להוציא את המירב בשביל הפרויקט שלך - חשבו עלינו כחברים נוספים בצוות, עם כל הכישורים והידע החסרים.

אמפתיה

בזמן שאנו משתפים את הידע והניסיון שלנו, אנו מקשיבים להבין את עסקך צרכיו. לכן אנו מנסים להגיע להבנה משותפת של דרישות הפרויקט.

תשוקה

הלהט שלנו לייצר עבודה טובה חרוט עמוק - בזכות זה אנו יכולים לתפעל כל פרויקט עם אנרגיה מחודשת והתלהבות.

שלמות

אנחנו מתחייבים לעשות 100% למען הלקוח, בכדי ליצור את התוצר האיכותי ביותר בשבילו, אשר יספק את צריכיו, לא משנה מה ידרש.

עיצוב

עיצוב חדשני ונקי, המותאם אישית ללקוח ולאופי העסק. לאחר ניתוח מעמיק ולמידה אודות העסק ומתחריו, ניצור חתימה עסקים ייחודית המבדיקה את העסק ממחריו. החתימה העסקית היא הפנים של העסק באינטרנט והינה הכרחית בשביל ליצור מותג אשר יוביל לחשיפה וייחודיות שתעניק לך יתרון על המתחרים.

שיווק

לאחר שיצרנו אתר מעוצב ומסוגנן, בטכנולוגיות החדישות ביותר. בשלמות לפי דרישותך, אשר פותח עם דגש על שיווק אורגני, שיקפיץ את האתר לראש תוצאות החיפוש בגוגל. נשקיע מאמצים רבים כדי לשווק ולחשוף את העסק שלך באינטרנט אל העולם, על ידי שימוש ברשתות החברתיות ויצירת קמפיינים שיווקיים.

היכולות שלנו

עיצוב

פיתוח

שיווק

אבטחת מידע

מחקר

חדשנות

יצירתיות

התמדה

תכנון

הכירו את הצוות

נריה רוזנר

מנכ"ל ומייסד

נריה רוזנר, יזם בן 21 מזכרון יעקב, בעל מיקס של יכולות תכנות, יחד עם ראיה עיצובית רחבה. אשר רכש לעצמו בזכות ניסיון של למעלה מ-4 שנים בתחום פיתוח האתרים, ובעבודה עבור חברות גדולות וממגוון הכשרות מקצועיות. כמו כן הינו בעל חזון לעתיד החברה ולוקח אותה למקומות גבוהים למען הלקוחות והעובדים.

עומר לבנת

סמנכ"ל כספים

עומר ליבנת, הצטרף ללייטקס כסמנכ”ל כספים  ותפעול בשל כישוריו ולמידתו המתמדת בעולם הפיננסיה ושוק ההון. עומר משקיע מגיל צעיר בבורסה, כמו כן עוסק בפוליטיקה וחבר ברוטראקט ישראל.


תכלו לתראו כשחקן קאטן מחונן ואסטרטג בכל מעשיו.

אנחנו תמיד מחפשים אנשים בעלי כישורים, שלחו קורות חיים!

סגור תפריט
WhatsApp שלח/י ווטסאפ